Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na této stránce níže si můžete prohlédnout weby  Mat. a Zákl. škol,

které jsem doposavad vytvořil.

 

Reference ředitelek MŠ:

Webové stránky vytvořené panem Seehákem můžeme jen doporučit ostatním MŠ a nejen jim. Jsou graficky zdařilé, přehledné a především pro nás, jako "počítačové amatéry" je jejich aktualizace  s přehledným a jasným manuálem i jednoduchá.
Bohumila Matuščáková, ředitelka MŠ Nová Role

Webové stránky vytvořené p.Seehákem velice doporučuji všem ředitelkám mateřských škol. Jsou přehledné,barevné a pro nás "laiky" na obsluhu velice jednoduché. Pomocí manuálu obsluhu stránek zvládne opravdu každý. A kdyby náhodou se vyskytl problém, p.Seehák okamžitě pomůže. Děkuji  Malinkovičová Taťána - ředitelka MŠ Citice
Po zaškolení, které  provedl p. Seehák velmi detailně a velice srozumitelně a podle brožury, která je zpracována tak, že ji porozumí  i laik přes počítače, tvořím a doplňuji bez problémů informace pro rodiče, vkládám fotografie. Rodiče jsou nadšeni a mě tato práce velice baví. Všem doporučuji tyto stránky pro jejich přehlednost a srozumitelnost.
Děkuji Košařová, MŠ Lipová cesta 1091, Kraslice

Chtěla bych napsat pár slov o tom, jak moc jsem chtěla mít webové stránky své mateřské školy ale předem jsem věděla, že s tím nebudu umět pracovat.
       Když mě oslovil pán Seehák a nabídl mi vytvoření webových stránek s tím, že mi pomůže a dokonce vypracoval manuál krok za krokem, už jsem věděla, že se nemusím bát.
    Uplynuly tři měsíce a můžu dneska říci, že mé obavy byly opravdu zbytečné. Jsem moc ráda, že mám webové stránky pro svou školu. Oceňují to hlavně rodiče! Mám možnost ukázat prostory naší mateřské školy, jaké akce a činnosti s dětmi děláme a hlavně mohu podávat různé důležité informace pro rodiče.
Řed.školy Sámková Hana, Mateřská škola B. Němcové  Kraslice


Ohlasy rodičů:

MŠ Citice
nové stránky (Jana Hošková, 24. 11. 2009 11:23)
Gratuluji mateřské školce k novým webovým stránkám, jsou moc pěkné :o) .

úžasné (Karla Kohoutová, 30. 11. 2009 20:57)
stránky jsou moc pěkné a těším se na další a další novinky o našich dětech. Většina maminek slyší na otázku "Jak bylo ve školce", odpověď "Dobře" :) Takže jsem ráda, že se dozvídám více o pobytu syna ve školce, aniž bych z něj dolovala každé slůvko, když už se zabývá opětně něčím novým :)

Pochvala (Hana Zálišová, 14. 01. 2010 21:03)
Dobrý den, po delší době jsem opět navštívila Vaše stránky a jsem velmi mile překvapena. Nové stránky jsou opravdu moc pěkné a přehledné. Za poslední tři roky je vidět za celým týmem mateřské školy obrovský kus krásné práce, který našim dětem zpříjemňuje chvíle zde strávené. Děkuji H.Z.

MŠ Mezirolí
Pěkná školička (Rodiče Veselých, 11. 11. 2009 11:18)
Moc chválíme Vaše stránky, jsou velice pěkné, přehledné a dáváme 1* aktuálnosti dění ve školce. Školička je sice malá, ale velice pěkná. Jsme spokojení (a Miška také:). Veselý

Roztomilé (Jana Šulcová 10.11.2009, 10. 11. 2009 22:32)
Vaše webové stránky jsou moc pěkné. Já osobně oceňuji jídelníček. Už se konečně ten můj nebude shodovat s tím Vaším. Děkuji rodinka Šulcová

Pochvala (Manželé Velinských, 10. 11. 2009 22:06)
Vaše webové stránky jsou moc pěkné. Velmi obsáhlé s mnoha zajímavými informacemi. Chválíme aktuálnost-nejbližší akce, jídelníček.... Opravdu super :-)


MŠ Chodov
super (Lenka Benešová, 27. 01. 2010 16:58)
Děkuji za stránky mateřské školky!! jsou velice povedené. Je super si přečíst třeba jídelníček z pohodlí domova a všeobecně co se ve školce děje a bude konat. Díky Lenka 

poděkování (Pavel Petrů, 20. 01. 2010 18:13)

Moc krásné stránky, fajn že vůbec jsou! Děkujeme!

Pochvala (Eva Horniakova, 25. 01. 2010 16:57)
Chtěla bych poděkovat za pěkne stranky o Mateřských školkách v Chodově. Můj syn Petulka chodi do třídy sluníček a je moc spokojený. Každe ráno se těší do školky. Na stránkach sleduje večerníčky a pohádky, ma je moc rád. Děkuji moc, Horniakova

Ocenění eStranky:

Můj web v
newsletteru eStranek zde

pro zobrazení stránek klikněte na náhled

Weby Mš + Zš Tachovsko a Plzeň sever

ObrazekWeby Mš + Zš Ústecký a Středočeský kraj

ms-barvicka-kadan.gif


Weby Mš + Zš Karlovarsko a okolí

ObrazekWeby Mš + Zš Chebsko a okolí


Obrazek
Weby Mš + Zš Sokolovsko a okolí

 

Obrazek

Více o mé tvorbě webů zde