Jdi na obsah Jdi na menu
 


Styl in-line jízdy

 

br-sen.jpgRekreační

Klasický relaxační styl jízdy. Brusle této kategorie jsou vhodné pro bruslaře vyhledávající inline jízdy jako odpočinek a prostředek k zlepšování kondice. Můžete čekat pohodlnou (soft) botu. Předpokládá se, že brusle v této kategorii budete využívat 1-2 týdně.

Sportovní

Brusle jsou připraveny na náročnější a dynamičtější styl jízdy. Jsou vhodné pro jezdce vyhledávající kromě „projížďky“ také výrazné sportovní vyžití a aktivní zlepšování své tělesné kondice. Kolečkové brusle z této kategorie uzpůsobeny větší zátěži a počítá se pravidelný využíváním. Přesto i v této kategorii můžete čekat pohodlnou (soft) botu.

Výkonnostní

Kategorie vhodná pro náročné zkušené inline bruslaře, kteří berou jízdu na kolečkových bruslích jako aktivní způsob sportovního vyžití. Brusle jsou dimenzovány na vysokou zátěž a pravidelné velmi intenzivní ježdění.

Profesionální

Brusle pro profesionální inline bruslaře. Do této kategorie řadíme především speedové brusle a takové, které vyžadují dlouholetou uživatelskou zkušenost a perfektní zvládnutí techniky inline bruslení. Brusle určené na profesionální styl jízdy jsou vždy dimenzovány na velmi vysokou zátěž a maximální výkon (většinou na úkor pohodlí). Bývají vyráběny z těch nejlepších materiálů a vykazují vysokou odolnost.

zdroj: www.sportobchod.cz

podobná témata:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotografie